Nejmare, zašto opet simuliraš?

utorak 29.09.2015.
21:50

Pogledajte simulaciju Nejmara u meču sa Leverkuzenom, sudija mu je odmah pokazao žuti karton.

BETA/AP Photo/Manu Fernandez

Nakon prvog poluvremena Barselona gubi rezultatom 0:1 od Leverkuzena, ali na sve načine pokušava da postigne gol i da savlada Bernda Lena.

Gol su primili nakon veoma loše intervencije odbrane nakon prekida, a Leverkuzen za sada igra sjajno u odbrani i ne dozvoljava Nejmaru i Suarezu da učine bilo šta ozbiljnije.

Nejmar je pokušavao i na nedozvoljene načine da dođe do gola, pa je tako simulirao penal tokom prvog poluvremena.