Nejmar i Gabrijel Žezuš u epizodi "da ne padne"

Autor: Boban Filipović
sreda 06.09.2017.
13:53

Njihovo zagrevanje pred kvalifikacionu utakmicu sa Ekvadorom naišlo je na veliko oduševljenje širom sveta.

BETA/AP Photo/Andre Penner

Video klip u prilogu je ovih dana hit na društvenim mrežama.

#Tag your warm-up partner...🏃🏽⚽️ Via:@cbf_futebol • @neymarjr @dejesusoficial

A post shared by Football Soccer Futbol (@rldesignz) on Sep 3, 2017 at 3:22pm PDT

Inače, Brazil je savladao Ekvador sa 2:0, 'Kariokama' nije nedostajalo motiva iako su još proletos obezbedili plasman na Svetsko prvenstvo. Paulinjo i Filipe Kutinjo su bili strelci, Vilijan i Gabrijel Žezuš su upisali po asistenciju, a kapiten Nejmar je bio veoma raspoložen za igru, iako nije postigao gol.

Sinoć su Brazilci remizirali sa Kolumbijom u gostima (1:1), petostruki šampion sveta je poveo golom Volijana na asistenciju Nejmara u finišu prvog poluvremena, a konačan rezultat postavio je Radamel Falkao posle desetak minuta igre u nastavku.

Nej je Abelu Agiljaru je "sašio suknjicu", na taj način mu se revanširao za veoma grub start od ranije. Pogledajte: