subota 22.11.2014.
22:57

Nastavljeno je 14. kolo Lige 1, danas su svoje mečeve igrali Monako i Lion, oba tima su ostala bez pobede.

Beta/AP Photo/Lionel Cironneau

Nismo baš navikli da ostanemo bez velikog broja golova u francuskom šampionatu, a danas je to bio slučaj.

U meču Liona i Bastije koji je igran na Korziki nije bilo pobednika niti golova, uz sasvim solidnu partiju našeg reprezentativca Milana Biševca.

Gengan je na svom terenu poražen od Rena sa 1:0, jedini gol u tom meču postigao je N'Tep u 37. minutu meča, a domaći su muku mučili da šutnu u okvir gola. Od čak 16 upućenih šuteva, 15 je išlo van.

Lorijen je pobedio na domaćem terenu ekipu Lensa istim rezultatom, Gerero je u 21. minutu doneo prednost i pobedu svom timu. Nica je na jugu Francuske odigrala samo 0:0 u duelu su Remsom.

Monako je ponovo ušao u seriju, ovoga puta su u pitanju nerešeni rezultati. Oni su vezali treći remi, ovoga puta sa Kaenom. Imoru (ag) i Mutinjo su bili strelci za domaće, Koita i Kondogbia (ag) za goste.