22:39

PSŽ je doživeo novi poraz u Ligi 1, ovoga puta je Tuluz bio bolji rival.

Beta/AP Photo/Francois Mori

U Tuluzu veliki problemi za PSŽ, aktuelnog šampiona Francuske.

Domaći tim je pokazao svoje visoke ambicije u ovoj sezoni, stigao je do drugog mesta na tabeli (iza Nice) nakon pobede nad rivalom iz glavnog grada rezultatom 2:0 (0:0).

Ključni detalj sa ovog meča jeste drugi žuti karton Serža Orijea. Bodiger je iskoristio penal u 48. minutu, a nakon toga je PSŽ imao nekoliko opasnih napada, ali bez promene rezultata.

U 79. minutu Durmaz je postavio konačan rezultat i tako poslao PSŽ na treću poziciju nakon sedam odigranih utakmica, a postoji mogućnost da šampioni još padnu kada se odigra kompletno kolo.

Pravi tragičar na ovom meču je Edison Kavani koji je promašio zicer u prvom poluvremenu kada je sa samo nekoliko metara pogodio u sedamnaestogodišnjeg golmana Lafonta.

Pogledajte u nastavku golove sa ovog meča.