Ne ide bez Švajnija - Paunov Čikago pretrpeo i deseti poraz

nedelja 24.09.2017.
12:48

Promenljive igre Paunovićevog tima u MLS ligi ove sezone. Za sada se to ne odražava na poziciju na tabeli.

EPA/TANNEN MAURY

Protekle noći ekipa Čikago Fajra odigrala je svoju 30. utakmicu u sezoni i pretrpela 10. poraz.

Ovoga puta, Paunovićev tim je poklekao na gostovanju ekipi Filadelfije, čije je boje srpski stručnjak branio kao aktivan fudbaler, u završnici svoje igračke karijere.

Filadelfija je slavila sa 3:1, ali to nije uticalo na poziciju Čikaga na tabeli Istočne konferencije, gde i dalje zauzima treće mesto, iza Toronta i Njujork sitija.

Dvostruki strelac za pobedničku ekipu bio je Pontijus, u 10. i 55. minutu, a treći gol je postigao Sapong u 64. minutu. Počasni gol za Čikago postigao je Solinjak tri minuta kasnije, za konačnih 3:1.

Dodajmo još i da je Čikago u ovom meču bio veoma oslabljen, neigranjem prve zvezde tima, Bastijana Švajnštajgera zbog povrede.