Navas začarao gol Reala! Dve magične odbrane za samo par sekundi!

sreda 10.05.2017.
22:22

Iskusni čuvar mreže madriskog Reala je sa dve bravure u samo par sekundi najverovatnije odveo "Los Blankose" u finale.

Screenshot: You Tube

Strašan meč gledamo na "Visente Kalderonu", Atletiko je nakon samo 15 minuta igre imao dva gola prednosti zahvaljujući pogocima Saula i Grizmana, nedostajao im je samo jedan gol da poravnaju stanje stvari u polufinalnom dvomeču.

Ipak, u 42. minutu nakon sjajno prodora Benzeme, Kros je dobro šutirao, Oblak još bolje intervenisao, ali je odbitak pokupio Isko i smestio ga u mrežu domaćina.