Nastavlja se posrtanje Radovićeve Legije

petak 23.09.2016.
22:48

Fudbaleri Legije nastavili su seriju loših rezultata, pošto su večeras na gostovanju poslednjeplasiranoj Visli odigrali bez golova.

legia.com/Jacek Prondzynski

Aktuelni šampion Poljske vezao je sedmu utakmicu bez trijumfa i tako dodatno produbio rezultatsku krizu započetu početkom avgusta remijem sa Trenčinom u okviru drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona.

Legija je u petak uveče u okviru 10. kola poljske Ekstraklase remizirala sa poslednjeplasiranom Vislom 0:0 i tako ostala u donjem domu tabele sa samo 10 osvojenih bodova.

Zbog serije očajnih rezultata ceh je platio i trener Besnik Hasi ali se večeras pokazalo da problem, izgleda, nije bio u šefu struke, već su igrači ti koji ne odrađuju svoje obaveze na adekvatan način.

Srpski internacionalac Miroslav Radović koji je lani "pobegao" iz Partizana jer je smatrao da "klub iz Humske nije ono što je nekada bio", večeras je zamenjen u 64. minutu utakmice.

Treba reći da je Legija još i dobro prošla jer je Visla u 83. minutu imala penal koji Slovenac Denis Popović nije iskoristio, pa bod koji je šampion Poljske osvojio na gostovanju poslednjeplasiranom timu deluje kao dobar ishod.