Napoli u Veroni pokazao kvalitet za titulu!

nedelja 22.11.2015.
14:34

Ekipa Napolija je danas odigrala sasvim korektnu utakmicu protiv Verone, zabeležili su novu pobedu, pokazali da se nalaze u fantastičnoj formi.

BETA/AP Photo/Felice Calabro'

Još jedna sjajna utakmica ekipe Napolija koja je za sada na prvom mestu na tabeli italijanskog šampionata.

Oni su danas bez većih problema savladali Veronu sa 2:0, Pepe Reina nije primio gol na petoj utakmici uzastopno, Iguain je ponovo postigao gol i pokazao klasu.

Insinje je danas bio igrač utakmice, zabeležio je gol i asistenciju.

U prvom poluvremenu nije bilo golova, ali je on visio u vazduhu, Napoli je bio mnogo bolja ekipa od Verone za koju je danas igrao i Boško Janković sve do 73. minuta kada ga je zamenio Luka Toni.

Ipak, u drugom dolazi do sasvim zaslužene pobede Napolija, pomenuti Insinje je doveo u prednost Napoli u 67. minutu, da bi Iguain postavio konačan rezultat.