22:37

Za nekoliko minuta u drugom poluvremenu sve rešeno...

Beta/AP Photo/Marco Vasini

Prema očekivanju, Napoli je lako trijumfovao u Palermu.

Domaćin se držao na "Barberi" u prvom poluvremenu, iako su objektivno mnogo kvalitetniji gosti imali par prilika, nisu do kraja prvog dela stigli do prednosti.

A onda, scenario koji se naslućivao.

Prvo je Hamšik dobru akciju po desnoj strani završio golom, Slovak se ubacio iz drugog plana i načeo slabog domaćina.

Onda je Insinje pronašao Kaljehona na drugoj stativi za 2:0, praktično za pet minuta je sve bilo jasno, da bi Španac drugim golom, posle loše intevencije Posaveca potvrdio drugi trijumf Napolitanac, koji su dva koraka iza Juventusa, sa sedam bodova iz tri utakmice.

Palermo je izgubio oba meča na "Barberi", doneo bod sa "Meace" protiv Intera. Već su promenili trenera, ali De Zerbijev debi nije dobro prošao.

U prvom meču dana, takođe lako, Juve je savladao Sasuolo uz dva gola Gonzala Iguaina. Izveštaj i golove sa tog meča možete videti ovde, a golove iz Palerma ovde.