Napoleoni ''izrešetao'' mrežu Partizanovog rivala!

ponedeljak 10.11.2014.
20:34

Ekipa Partizana će svoje ovogodišnje učešće u Ligi Evrope završiti duelom protiv grčkog Asterasa u Beogradu, a večeras je napadač Atromitosa ''pokazao'' crno-belima na koji način da savladaju tim protiv kojeg je naš vicešampion bio potpuno nemoćan u Grčko

Beta/AP Photo/Petros Giannakouris

Poslednji meč devetog kola šampionata Grčke odigrali su Atromitos i Asteras, a bodove je osvojio domaćin, u utakmici koja će se pamtiti po goleadi i raspoloženom Napoleoniju.

Na kraju, 4-3 za Atromitos, pa je grčki predstavnik u Ligi Evrope pretrpeo treći poraz u nacionalnom šampionatu.

Najzaslužniji za takav epilog bio je napadač domaćih, Italijan Stefano Napoleoni, koji je upisao het-trik.

Veliki deo posla domaćin je završio već u prvom poluvremenu, kada je vodio sa 3-1, da bi u nastavku Napoleoni još jednim svojim golom osigurao bodove Atromitosu.

Golove za Asteras postigli su Para iz jedanaesterca u 30. minutu, zatim Barales u 80. i Fernandez u poslednjim trenucima sudijske nadoknade.

Atromitos i Asteras sada dele šesto mesto sa po 14 osvojenih bodova.