13:51

'Slepi miševi' nose ceo plen iz madridskog predgrađa ponajviše zahvaljujući Luisu Naniju koji je bio tvorac preokreta.

Beta/AP Photo/Charles Krupa

Fudbaleri Valensije su vezali drugu pobedu u Primeri i najavili bolje dane.

Danas su u matine tereminu slavili kao gosti protiv novajlije Leganjesa rezultatom 2:1.

Domaćin je poveo polovinom prvog poluvremena preko Zimanovskog, ali je prednost trajala desetak minuta.

Luis Nani
je poravnao rezultat deset minuta pred odlazak na odmor, a početkom drugog poluvremena asistirao Mariju Suarezu za preokret.

Na isteku sata igre Žimanovski je promašio penal i propustio priliku da vrati meč u egal, a do kraja se rezultat nije više menjao.