petak 13.02.2015.
23:15

Borba za titulu u francuskoj Ligi 1 se nastavlja, a Marsej nastavlja da posrće.

Beta/AP Photo/Claude Paris

Ekipa Marseja je mogla da pređe na prvo mesto francuske Lige 1 barem na kratko, ali nisu uspeli da savladaju Rems pošto su odigrali samo 2:2 u prvoj utakmici 25. kola.

Jako loše je krenulo po ekipu Marsela Bielse, već u šestom minutu je De Previl doveo goste u vođstvo, a domaći su se mučili da preokrenu rezultat do kraja poluvremena.

Nije im to pošlo za rukom do kraja poluvremena, ali jeste do sredine drugog kada su Paje na asistenciju Žinjaka i Andre Aju postigli golove.

Očekivali su svi sigurnu pobedu Marseja, možda i još koji gol u mreži Remsa, a onda je na scenu stupio David N'Gog, nekadašnji napadač Liverpula.

On je prvo ušao u igru u 78. minutu, a u 90. minutu postigao je gol i tako doneo svojoj ekipi izjednačenje.