Muslin nije doneo sreću Krstajiću, Željo odneo bodove!

subota 01.10.2016.
18:48

Iako je domaći Radnik imao podršku i selektora naše reprezentacije Slavoljuba Muslina, današnji derbi u Bijeljini pripao je gostima iz Sarajeva.

Beta/BranislavBožić/Mo

Ovog vikenda u Premijer ligi BiH odigrano je 11. kolo, a najviše pažnje privukao je meč u Bijeljini, gde je Radnik ugostio ekipu Željezničara, a bodove su odneli gosti posle trijumfa rezultatom 2:1.

Kao što znate, na čelu Radnika je Mladen Krstajić, aktuelni pomoćnik selektora Slavoljuba Muslina u stručnom štabu reprezentacije Srbije, pa je Muslin danas bio i njegov gost na ovoj utakmici.

Međutim, pobedu je odneo Željo, koji sa klupe odnedavno predvodi Slavko Petrović, bivši trener Radnika.

Na prvi gol se čekalo do u 48. minuta, kada je sve efikasniji Sandi Križman doveo ekipu Željezničara u vođstvo.

Deset minuta kasnije, Radnik je izjednačio golom Obradovića iz jedanaesterca i kada se činilo da će se derbi završiti bez pobednika, rezervista gostiju Stevo Nikolić je u samom finišu meča postigao pobedonosni gol za goste - 1:2.

Ovom pobedom, Željezničar se izjednačio sa Radnikom na deobi drugog do šestog mesta, sa po 18 bodova, koliko imaju i Krupa i Mladost i Sarajevo. Zrinjski ubedljivo vodi sa 26 osvojenih bodova.