subota 26.11.2016.
18:46

Poziv među ''Orlove'' kao dodatni stimulans za još bolje partije u svom klubu.

Beta/BranislavBožić/Ds

U Rusiji se ovog vikenda igra 15. kolo tamošnje Premijer lige, a moskovska Lokomotiva je danas na svom terenu igrala nerešeno, 1:1, sa ekipom Urala.

Od prvog minuta je za domaći tim zaigrao povratnik u naš nacionalni tim Nemanja Pejčinović, koji je, podsetimo, posle povrede Jagoša Vukovića, nakdadno dobio poziv selektora Slavoljuba Muslina za meč u Kardifu.

Upravo je Pejčinović u 85. minutu doveo Lokomotivu u vođstvo i na prag trijumfa, ali je slavlje Moskovljana pokvario Fidler u 92. minutu, postavivši konačnih 1:1.

Pejčinovićev gol možete da vidite u prilogu, a osim njega, za Lokomotivu je od 75. minuta nastupio i bivši napadač Partizana Petar Škuletić.

Na terenu je danas bio i Zoran ''Bambi'' Tošić, koji je bio starter u ekipi CSKA protiv Rubina, ali ''Armejci'' nisu uspeli da trijumfuju. Meč je završen rezultatom 0:0, a Tošića je u 69. minutu zamenio Džagoev.

CSKA sada, na trećem mestu, zaostaje čak 11 bodova za vodećim Spartakom i pet za drugoplasiranim Zenitom.