Murinjo: "Nisam zabrinut"

nedelja 16.08.2015.
20:37

Žoze Murinjo se baš brzo pomirio sa porazom od 3:0 protiv Mančester sitija, jednog od konkurenata za titulu.

BETA/AP Photo/Jon Super

Čelsi je veoma loše krenuo u novu sezonu, ima samo jedan bod nakon dva kola, ali uprkos tome Žoze Murinjo kaže da nije zabrinut iako je doživeo danas bolan poraz od Mančester sitija, jednog od najvećih konkurenata za titulu, možda i najvećeg sudeći po igrama na startu sezone.

"Nisam zabrinut. Sve je to fudbal.", rekao je Murinjo.

"Nekad počnete odlično, nekada imate problema na startu i stvari se okreću protiv vas. U ovom meču jedina stvar koja je išla u našu korist jeste sjajan golman koji nas je tri puta spasio u prvom delu igre. Ako stavimo njega na stranu, sve je bilo protiv nas.

Žuti karton Fernandinja je odluka protiv nas ("Posebni" je očekivao crveni karton zbog udaranja laktom). Bolji klub u drugom poluvremenu je bio Čelsi, ali nismo uspeli da postignemo gol.

Pobedila je ekipa koja je bila bolja u prvom poluvremenu, izgubila ona koja je bila bolja u drugom."
, rekao je Murinjo.

48 Komentara

Вук Милош Мими Петровић
Monday, 17.08.2015
06:47

hahahahha komedija. Unistio ih Siti u oba, sama cinjenica da samo golmana hvali govori dosta. Mislim da im je pomogla susp Kurtoe jer cisto sumnjam da bi sve ono odbranio.

kingbrenny
00:45

Ocu i ja dve flase onoga sto Murinjo pije.

Roči Salamanka
Sunday, 16.08.2015
23:59

Zoze je doktor za ovakve stvari,zna da popravi formu i sredi situaciju preko noci,cinjenica je da par igraca moraju da odmore jer deluju jako lose.Potrebna su pojacanja na odredjenim pozicijama pa sad videcemo sta ce od toga biti.Prva pobeda je najbitnija,onda se pali masina! IN MOU WE TRUST!

Aleksandar Riđošić
14:31

Cuj in MOU we trust. To je isto kao da kazes You'll never walk alone chelseaaa.

gunner 85
23:48

ne bih rekao da je celzi bio bolji niujednom delu utakmice ali ajde ......nesto tu ne stima u celziju realno ....tacno je da je pocetak sezone ali evo ako racunamo komjuniti to je tri utakmice da nisu pobedili plus je igra bila jednostavno losa ........timu trebaju pojacanja dzaba sto su ostali na okupu kad je igra murinja provaljena i sad bolji timovi jednostavno znaju kako protiv toga

naderbosic
22:37

Nisam ni ja zabrinut,osvajamo Ligu,Ligu prvaka,FA Cup,Karling Cup,Cup 4 sela,kinder jaje,kravu,kozu,kucu,macu,i 2 paketa maramica.Čuj nisam zabrinut,pa ako ne dovedeš nekog normalnog igrača(ko je ikad čuo za Babu),nisam te ni ja,ni navijači otpisali iz borbe za titulu,sam si sebe otpisao.Nauči da promjeniš taktiku malo,ova jedna te ista je pročitana 74 hiljade puta,a 4-4-2 očigledno neide.Poradi malo na ekipi,da nebi umjesto lige šampiona koju si najavio,najavljivali borbu za opstanak iduće sezone,jer posle sušne godine koja najvjerovatnije slijedi,ne bih se začudio kada bi odlazak zatražili igrači željni trofeja(aludiram na Hazarda),i ovi plaćenici poput Fabregasa.

Predrag Mijatovic
22:27

Sto bi bio zabrinut,izgubio si od bolje ekipe realno receno.

Adnan
22:04

Ne da Celzi nije bio bolja ekipa u drugom poluvremenu,jednostavno Celzi nije ni u jednom trenutku,dakle ni u 5 minuta igre u bilo kojem trenutku utakmice mogao da kaze da je bio bolja ekipa od Sitija.

<3 CHELSEA <3
22:01

Koliko god volim celsi toliko mrzim murinja,da nam je bilo kojo drugi trener nebi igrali bunker i onda bi se dokazali i cuadrado i kosta i oskar i willian

Stefan_Chelsea(Sic)
22:32

Je li ga mrzia zbog ove dve utakmice ili kroz citavu karijeru Murinja?

ralezr
22:00

hahahaha kazem ja vama celzijevci,nece vam pomoci ni 5 autobusa ove sezone :D.... Sto ste igrali fudbal igrali ste :D...

Lol xxxxxxxx
22:12

sta se lozis, jeste celsi poceo lose sezonu priznajem daleko od igre iz prosle sezone ali cim vrate staru formu vracaju se na celo tabele

giggsy the master
23:26

Teši se, teši.

po cetvrtu zvjezdicu
21:57

ma mozda bi se ipak mogao malo zabrinuti jer nije to bas bezazlen rezultat pa kakva god igra da bila istina nisam gledao pa igru ne mogu komentirati

Sanchez#17
21:51

Well you should be ;)

barça mes que un clu
21:39

Ja nesto nisam primetio da je Celzi bio bolji u drugom poluvremenu.

ppera 1
21:34

Ma sve je to fudbal... u kome igraš što gore možeš sa ovim ili onim fudbalerima, pobeđuješ ili bar ne gubiš, pa kad izgubiš onda... nisi imao sreće i sve je bilo protiv tebe... :-)

21:34

Samo mi nije jasno po cemu je to bio Celzi bio bolji u drugom?!Sa dva gola u sopstvenoj mrezi?Ako je to slucaj onda je u pravu,moja greska.

11:57

Ta 2 gola su postignuta posle gresaka Celsijeve odbrane.Osim toga Citi nije imao nista.

12:14

U redu da kazemo za Fernandinjov da je posledica odbrane Celzija odnosno neopreznost Ivanovica prilikom fora lopte,ali po cemu je Kompanijev gol greska odbrane Celzija?Covek je apsolutno zasluzan za taj pogodak samim tim sto je uspeo da se ubaci ispred Ivanovica i postigne odlican pogodak.Mozda se i to moze nazvati kao posledica odbrane Celzija,mozda se i ja varam,ali ponavljam za taj pogodak je Kompani potpuno zasluzan,i ne moze se umanjiti samo zbog toga sto Ivanovic nije bio dovoljno jak i spretan u duelu.Sve u svemu po svemu prikazanom u svih 90 min mislim da je rezultat od 2-0 ili 3-0 potpuno realan.