utorak 20.10.2015.
09:37

Radamel Falkao je ponovo na meti kritika, u odbranu je ustala njegova - baka!

Beta/AP Photo/Marco Vasini

Kolumbijski napadač je nakon neuspešne pozajmice u Mančester Sitiju, prešao u Čelsi, u nadi da će mu pozajmica u Londonu pomoći da se vrati na pravi put.

Ipak, popularni Tigar se i dalje muči na terenu, navijači su počeli da gube strpljenje, baš kao i Žoze Murinjo, koji će se u januaru najverovatnije rastati sa Falkaom.

U trenutku kada Kolumbijac dobija žestoke udarce u javnosti, u onjegovu odbranu stala je njegova baka, Dona Denis King.

U intervjuu za El Univerzal, ona je osula drvlje i kamenje na Van Gala i Murinja, istakavši da nijedan od menadžera njenom unuku nije dao šansu kakvu ovaj zaslužuje i kakva mu je potrebna da i se vratio u formu.

"Šta očekujete da uradi za deset ili 15 minuta koliko mu date na terenu? Nije mu lako da se dokaže kada mu se pruža prilika na kašičicu. Bilo mu je jako teško posle povrede koju je doživeo pre Svetskog prvenstva. Trudio se nakon toga da odigra dobre utakmice, vredno radio, ali smatram da treneri nisu bili direktni sa njim. Morate da mu pokažete poverenje jer to je jedini način da Falkao ponovo bude onaj stari.",
rekla je njegova baka.

Inače, kolumbijski napadač je u dosadašnjem toku sezone samo jednu utakmicu u dresu Čelsija počeo kao starter.