Murinjo će ponovo biti besan na sudije!

subota 31.10.2015.
14:43

Liverpul je izjednačio na 1:1 u nadoknadi vremena u prvom poluvremenu protiv Čelsija, Murinjo će biti ponovo besan na sudije.

BETA/AP Photo/Matt Dunham

Mark Klatenburg će biti u žiži nakon ovog meča.

Čelsi je vodio sa 1:0 golom Ramireša, ali je izjednačio Kutinjo u 3. minutu nadoknade.

Pitate se šta je sporno?

Klatenburg je produžio meč dva minuta, Kutinjo je izjednačujući postigao u 3. minutu nadoknade, a rekli bismo da je ovaj sudija imao dve dobre prilike da osvira kraj poluvremena kada je lopta bila na sredini terena i kada su ta dva minuta već istekla.

Murinjo je iz tunela gledao sve što se dešavalo, pošao je put svlačionice.

12 Komentara

la_decima10
Saturday, 31.10.2015
19:19

napad liverpula se gradio spretno i pametno....sudac nije smeo prekinuti/svirati kraj poluvremena, posebno u takvim okolnostima....

Frenk
17:03

Sudije krive za sva tri gola. Sve ofsajdi, faulovi, izasla lopta u aut, bla, bla, bla, Terry kriv za poraz itd.nMourinho!

Bat
16:46

ovaj celzi puni ko stigne :D

Аполо
16:40

Koliko vidim, Murinju je za svaki poraz kriv sudija. Ne pamtim kad je covek izgubio i priznao da je bio slabiji i sportski cestitao protivniku. Ego je cudo.

(anti)talentovan lik
18:06

Nikada ni nije to uradio.

18:06

Al-Ahli najtrofejniji na svetu
15:54

nije bas proslo 3 minuta vec 2 minuta i 20 sekundi...mozda je imao razlog za tih 20 sekundi...murinjo moze da se vadi samo na sudije

AxweII
15:49

Bravo za sudiju sto je pustio taj napad..Smjesno je ovo uopste objavljivati kao nesto sporno! Kutinjo izbacio sve frustracije kroz ovaj gol...Liverpul bolji u prvom poluvremenu!