Mrđa rešeta k'o u Zvezdi!

nedelja 31.05.2015.
17:27

Još jedan gol Dragana Mrđe u dresu japanske Omije Ardije i još jedna pobeda njegovog tima.

ardija.co.jp

Bivši napadač Crvene zvezde i ubedljivo najbolji strelac prošlogodišnje Superlige nastavio je sa odličnim partijama u Japanu.

Njegova Omija Ardija je u meču 16. kola japanske druge lige na svom terenu savladala ekipu Avispa Fukuoke rezultatom 2-0, a zanimljivo je da su oba gola postignuta u poslednjim minutima meča, u nadoknadi vremena.

Trijumf Omije je najavio Šimizu, a potvrdio ga je Dragan Mrđa u četvrtom minutu nadoknade, za konačnih 2-0.

Inače, Mrđa nije bio u startnoj postavi, dobio je priliku od 63. minuta. Njegov današnji pogodak je ukupno šesti ove sezone, a Omija se ovim trijumfom učvrstila na čelu tabele sa 34 boda, dva više od drugoplasirane Kanazave.