subota 19.07.2014.
16:50

Gde je stao u Crvenoj zvezdi, reprezentativac Srbije nastavio je i u Japanu, u dresu Omije!

ardija.co.jp

Fenomenalan start Dragana Mrđe u japanskom šampionatu! Doskorašnji napadač Crvene zvezde danas je postigao dva gola i već počeo da se isplaćuje Japancima!

Njegova Omija je u meču 15. prvenstvenog kola bila na pragu poraza od Hirošime, ali je zahvaljujući iskusnom srpskom napadaču uspela da dođe do boda - 3:3 na kraju!

Ovaj meč je po razvoju događaja podsetio na onaj duel Slovenije i Jugoslavije na EP 2000. godine. Hirošima je posle prvog poluvremena vodila sa 3-0, delovalo je da je sve rešeno, ali je na startu drugog poluvremena u igru ušao Dragan Mrđa i slika na terenu se potpuno promenila.

Prvo je Ljubijankić smanjio na 3-1, da bi onda Mrđa golovima u 54. i 71. minutu doneo vredan bod svom timu u borbi za opstanak.

Omija sada ima 14 bodova, ali je i dalje na nezavodnom pretposlednjem mestu na tabeli.