Mrđa ne prestaje da ''teroriše'' japanske golmane!

subota 01.08.2015.
13:52

Nova pobeda Omije Ardije, ''začinjena'' još jednim pogotkom Dragana Mrđe!

ardija.co.jp

U Srbiji je bio ''kralj strelaca'' u pretprošloj sezoni, a ovog leta nastavlja trku za vrh liste strelaca i u japanskoj J2 ligi.

Nekadašnji napadač Crvene zvezde Dragan Mrđa i danas se upisao u strelce, u pobedi njegove Omije Ardije nad domaćim Kitakjušuom, rezultatom 2-1, što je srpskom internacionalcu jubilarni, 10. gol ove sezone u japanskoj drugoj ligi.

Omiju je u vođstvo doveo Ienaga u 13. minutu, a Mrđa je dvadeset minuta kasnije duplirao prednost gostiju, da bi domaći u 36. minutu stigli do svog jedinog gola u današnjem meču.

Omija je ovim trijumfom samo nastavila impresivnu seriju pobeda, sada ih ima ukupno 20 u 27 odigranih kola i samo čudo može da spreči Mrđu i drugove da se plasiraju u elitno društvo, s obzirom da Omija sada ima 64 boda, čak 14 više od drugoplasirane Ivate.