MLS - Paunović odlično krenuo, Nikolić strelac!

subota 11.03.2017.
22:01

Nakon dve utakmice ekipa Čikaga ima 4 boda, danas su uspeli da savladaju Real Solt Lejk sa 2:0.

Beta/BranislavBožić/Ds

Počela je nova sezona MLS lige, a u okviru drugog kola ekipa Čikaga koju predvodi sa klupe srpski stručnjak Veljko Paunović, uspela je da slavi protiv Solt Lejka sa 2:0.

Nemanja Nikolić je doveo domaćina u prednost od 1:0, igrao se 11. minut, a momak koji igra za reprezentaciju Mađarske je uspeo bez velikih problema da iskoristi neuspelu ofsajd zamku gostiju i da u situaciji 1 na 1 savlada protivničkog golmana.

Samo par minuta kasnije, u 15. minutu, Arturo Alvarez uspeva da nakon fantastičnog prodora uputi udarac sa 16-17 metara i da savlada protivnika za 2:0.

Uspeli su igrači koje predvodi Veljko Paunović da sačuvaju prednost do samog kraja, pa zasluženo stižu i do četvrtog boda u dve utakmice.