Mladi Kutrone nastavio da rešeta

nedelja 27.08.2017.
21:14

Ekipa Milana došla je do prednosti na samom startu duela drugog kola Serije A sa Kaljarijem.

EPA/Daniel Dal Zennaro

Izabranici Vinćenca Montele nastavljaju u dobrom ritmu na startu nove sezone.

Nakon pobede od 3:0 u prvom kolu na gostovanju Krotoneu, sada su na premijeri pred svojim navijačima poveli već u 10. minutu utakmice.

Strelac je bio Patrik Kutrone, to je ujedno bio i njegov četvrti gol ove sezone, drugi u Seriji A.

Suso je uputio sjajan centarušut sa desne strane, a mladi napadač "Rosonera" je bukvalno sa gol linije samo ugurao loptu u mrežu rivala.