subota 03.10.2015.
17:25

Njukasl je poveo, a onda je Kun Aguero "poludeo"!

BETA/AP Photo/Jon Super

Aguero je tri minuta pre kraja prvog dela izjednačio rezultat, aonda je za manje od dvadeset minuta dao četiri gola u nastavku,dozvolio je i De Brujnu da se upiše, pa je od obećavajućegpopodneva Njukasl doživeo potpuni slom.

Do kraja je ostalo još pola sata, ali je Pelegrini poštedeo koleguMeklarena, pa Siti nije pritiskao, a Kuna je uz ovacije u finišuzameni Vilfred Boni!

Na kraju je ostalo 6:1, Siti je iskalio bes zbog slabih partija uposlednje vreme na Njukaslu, a sigurno je da će posle ovog"Titanika" Meklarenovo mesto biti dovedeno u pitanje.

Kunove golove možete videti ovde.

27 Komentara

CHAMP20NS
Sunday, 04.10.2015
12:01

Jedini igrač kojeg poštujem iz plavog dela mančestera.

IgorJJ
Saturday, 03.10.2015
18:36

Nakon 5 utakmica ''posta'' i kartona da gol - Njegov tim izgubi 6-1. Koja glavica Mitar :D

Venga
18:15

Eto meni 22 boda na fantaziju :D, a danas sam ga uvrstio u tim :D

Bojan Djordjevic
18:11

Kada bude zabio 5 komada nekoj jacoj ekipi i to u roku od 9 minuta onda neka se javi Lewiju, Newcastlle je najslabija ekipa u Premier ligi.

00:21

Lewa je odličan napadač, ali Aguero je klasa za njega.

Al-Ahli najtrofejniji na svetu
18:06

u poslednjih 5 sezona suarez ima 102 gola i 42 asistencije,aguero ima 123 gola i 28 asistencija,falkao ima 114 golova i 9 asistencija,levandovski ima 115 golova i 33 asistencije,marko rojs ima 77 golova i 47 asistencija a tu je i onda karim benzema koji ima 124 gola i 66 asistencija...benz i aguero ubice

17:32

Najbolji spic na svijetu, lik ima sve, dribling, dodavanje, brz, zavrsnica, mnogi ce reci da pretjerujem ali mislim da bi se borio sa Messijem i Ronaldom za ZL da je otisao u neki klub gdje bi se borio za LS i igrao u zavrsnici stalno.

barça mes que un clu
17:56

Kod njega je problem sto nema kontinuitet. I sto su mu noge staklene, stalno se povredjuje. A da ima sve sto si nabrojao ima.

The Best (I\'m back)
18:01

Aguero je jedini spic, oko njega su de brujne I silva, lewandovski ima milera koji mu oduzima dosta golova....

РЕВОЛТ
17:29

Poludeo lik nacisto :-D

S-I-M-K-E_
17:28

Sta se ovo desava u poslednje vrijeme,sad i Aguero 5 golova.

Madridista
18:44

Aguero je ubjedljivo najbolji igrac PL i najkompletniji spic na svijetu i najbolji, da je bio pametan i otisao u jaci klub koi se bor iza LS svake sezone vrlo je moguce da bi se borio sa Messijem i Ronaldom za ZL svake sezone.

tony zahirovic1234
Saturday, 16.07.2016
18:25

Eh druze izvini ja ne videh tvoj odg, apsolutno se slazem sa tobom. Kun nazalost, padne s formom, a sve zbog povreda, Kun je i za mene naravno najbolji napadac, a trenutno po formi je to Suarez. Kako ti ide FB, cisto nekada da caskamo o fudbalu, ako ti zelis, naravno... :D :D

Madridista
Wednesday, 29.06.2016
19:08

Vise nazalost nije najbolji spic, sad je Suarez, ali svakako da nije bilo povreda i nekonstantne forme bi bio najbolji. Steta

Tuesday, 28.06.2016
03:39

Da li i sada to mislis, iskreno druze...

Maksimus
17:28

Koliko mi je drago sto ga je Mitar dao, ali Aguero je zverina, koliko lagano daje golove, nadam se da ce opet uci u onu svoju prepoznatljivu formu, jer se protiv Totenhema i Borusije ispromasivao...

The KING(guapo)
17:27

Najjaci napadac u PL bez premca,verovatno uz Suareza na svetu najbolji,mada je Pato tata za obocu ali ga bije neki maler nikako da se vrati u Evropu.

dRose
18:05

I ja se slazem da je Pato ostao u Evropi i da nije imao toliko problema sa povredama ko zna gdje bi mu bio krajj samo kad se sjetim onog gola protiv Barcee ehhh.. Nista mi draze ne bi bilo nego da se Pato vrati sad u Januaru u Evropu i da pocne da trese mrezee!