Mitar strelac, Njukasl razgoropađen!

subota 16.07.2016.
17:16

Njukasl je u prvoj pripremnoj utakmici slavio sa 6:0 protiv Bohemiansa u Dablinu, drugi gol na meču postigao je Aleksandar Mitrović.

Beta/Chris Radburn/PA via AP

Srpski reprezentativac Aleksandar Mitrović na sjajan način je počeo pripreme za novu sezonu.

On je odmah počeo da se nameće Rafi Benitezu za mesto u startnoj postavi pošto je danas odigrao sjajan meč, a sve je krunisano i golom u prvom poluvremenu.

Prvo je Mitrović sjajno uposlio Ričija za 1:0, da bi u 29. minutu srpski reprezentativac bio fauliran od strane golmana u šesnaestercu.

Prihvatio je nekadašnji fudbaler Partizana i Anderlehta da šutira kazneni udarac, bio je siguran za 2:0.

Bilo je dosta pohvala na račun Srbina.
Gejl, Tovan, Arons i Vajnaldum su u drugom poluvremenu postigli još po jedan gol i doneli ubedljivu pobedu Njukaslu.