Mitar opet slavi, Stojke kapitulitao dva puta za četiri minuta!

subota 01.10.2016.
18:08

Ovog popodneva odigrana većina utakmica 11. kola Čempionšipa, uz učešće dvojice srpskih reprezentativaca.

Beta/Chris Radburn/PA via AP

Posle današnjeg poraza Jokanovićevog Fulama (1:2 protiv KPR-a), slično je prošao i naš reprezentativni golman Vladimir Stojković sa svojim Notingem Forestom.

Stojković je i ovoga puta bio starter u svom timu, ali je Notingem pretrpeo i peti poraz u 11 odigranih mečeva, ovoga puta na gostovanju Bristol Sitiju sa 2:1.

Gosti su poveli golom Veliosa sa 1:0 u 33. minutu, ali su i pored toga na kraju ostali praznih šaka.

Ekipa Bristola je sredinom drugog poluvremena postigla dva pogotka za samo četiri minuta, i rešila pitanje pobednika. Abraham je najpre izjednačio u 65. minutu, da bi u 68. asistirao Patersonu za preokret i konačnih 2:1.

Aleksandar Mitrović je ponovo bio na klupi u ekipi Njukasla, a ''Svrake'' su upisale novu pobedu, ovoga puta nad Roteramom u gostima rezultatom 1:0.

Gol odluke postigao je Atsu u 41. minutu meča, a naš Mitrović je priliku da zaigra dobio od 79. minuta, kada je ušao umesto Gejla.

A kakve reakcije navijača je izazvao samo taj njegov ulazak, možete da pogledate u prilogu. Mitra u Njukaslu bukvalno obožavaju!