Mitar opet pogodio, ali ostao bez trofeja!

nedelja 22.03.2015.
20:38

Šokantan poraz Anderlehta u finalu Kupa Belgije i pored pogotka našeg Aleksandra Mitrovića u samom finišu meča!

rsca.be/Jimmy Bolcina

Centralni fudbalski događaj u Belgiji ovog vikenda bilo je finale Kupa, u kome su snage odmerili glavni kandidati za titulu - Briž i Anderleht.

U uzbudljivom meču i posle šokantne završnice, Briž je na kraju slavio sa 2-1 i osvojio trofej!

Briž je poveo već posle 12 minuta igre, golom De Sutera i tu minimalnu prednost je veoma dugo uspeo da zadrži.

Srpski reprezentativac Aleksandar Mitrović nije uspevao da dođe do gola rivala sve do 89. minuta, a onda je konačno savladao golmana Rajana i izgledalo je da će odluka pasti u produžecima.

Međutim, radost ekipe iz Brisela je kratko trajala.

Kada se očekivao kraj regularnog toka meča, vezista Briža Refaelov postiže go za pobedu, gol za prvi trofej u sezoni - 2:1!