subota 04.02.2017.
18:04

U engleskom Čempionšipu ovog vikenda igra se 30. kolo. Aleksandar Mitrović se polako vraća u formu.

Beta/Chris Radburn/PA via AP

Ekipa Njukasla vratila se na prvo mesto na tabeli (uz meč više od Brajtona), pošto je danas na svom terenu savladala Derbi sa 1:0.

Naš reprezentativac Aleksandar Mitrović zaigrao je u startnoj postavi ''Svraka'', a gol odluke postignut je već u 27. minutu meča.

Mitrović ima deo zasluga za taj pogodak, pošto je na ivici šesnaesterca lepo ostavio loptu Ričiju, a ovaj je sa nekih 18 metara poslao u mrežu.

Naš napadač je na terenu proveo 84. minuta, a u finišu ga je zamenio Ameobi.

-- --
Za to vreme, ekipa Fulama, našeg Slaviše Jokanovića, napravila je korak unazad u odnosu na ekipe koje se bore za plasman u plej-of.

Fulam je poražen sa 1:0 na gostovanju Birmingemu, a trijumf domaćima doneo je Jutkijevič u 75. minutu. Sedam minuta ranije, Fulam je ostao sa igračem manje na terenu, pošto je u svlačioncu morao Frederiks.

Kada je u pitanju Notingem Forest našeg reprezentativnog golmana Vladimira Stojkovića, ''Šumari'' od 18:30h dočekuju u Aston Vilu.