Milijaš sa dva gola srušio lidera!

subota 02.05.2015.
11:25

Bivši kapiten Crvene zvezde pokazao je zašto ga je Radomir Antić doveo u kineski Hebei pošto je u sedmom kolu tamošnje druge lige sa dva pogotka srušio lidera na tabeli.

manisaspor.org.tr

Srpski internacionalac Nenad Milijaš nastavio je da demonstrira klasu u kineskoj drugoj ligi.

Bivši kapiten Crvene zvezde u subotu je sa dva gola doneo novi trijumf Hebeiju čime je tim Radomira Antića uhvatio priključak za liderom na tabeli.

Hebei je u okviru 7. kola kineske druge lige savladao Dalijan Erbin sa 2:0 (2:0), a oba gola na meču postigao je Nenad Milijaš.

Dva dana nakon što je proslavio svoj 31. rođendan bivši reprezentativac je demonstrirao klasu i u stilu vrhunskih centarfora postigao dva gola za novi trijumf svoje ekipe.

Oba gola Milijaš je postigao u prvom delu igre nakon centaršuteva sa desne strane. U sedmom minutu je uklizao na loptu i poslao je u mrežu, a u prvom minutu nadoknade igre u prvom poluvremenu glavom je zakucao loptu u protivnički gol.

Na taj način Hebei je stigao do četvrtog vezanog trijumfa i do deobe pre pozicije na tabeli sa 14 bodova, koliko ima i Dalijen Erbin.

U timu Radomira Antića nije bilo drugog srpskog internacionalca Miroslava Radovića koji se nalazi na prinudnom odmoru zbog povrede ramena.