Milan pobedio šampiona Evrope!

utorak 30.12.2014.
19:12

Ekipa Filipa Inzagija pobedila je Real Madrid rezultatom 4:2 u prijateljskom meču koji je igran u Dubaiju.

Beta/AP Photo/Carlo Baroncini

U prvom poluvremenu obe ekipe su izašle u skoro najjačim sastavima uz par izmena, a krenulo je veoma dobro po ekipu Filipa Inzagija u direktnom duelu sa čovekom koji ga je dosta dugo trenirao, Karlom Anćelotijem.

Lošu reakciju odbrane Reala iskoristio je Žeremi Menez i lako savladao golmana Reala za 1:0.

Sedam minuta kasnije El Šaravi je pokazao klasu, sjajno se namestio na šut sa ivice šesnaesterca i opalio po lopti, Kejlor Navas nije mogao ništa - 2:0.

Kristijano Ronaldo je uspeo da smanji prednost ekipe Milana udarcem desnom nogom pošto je iskoristio loše postavljanje Dijega Lopeza.

U drugom poluvremenu gde su treneri zamenili skoro sve igrače videli smo još jedan gol El Šaravija koji je povećao na 3:1, da bi Pacini povećao prednost na 4:1 u 78. minutu.

Real je do kraja smanjio na 4:2 golom Benzeme iz penala.