Milan nemoćan sa desetoricom!

Autor: Vladimir Stojanović
nedelja 03.05.2015.
22:41

"Rosoneri" se držali 70 minuta sa igračem manje, ali je Napoli u finišu potopio Inzagijev tim i na kraju stigao do ubedljive pobede.

Beta/AP Photo/Salvatore Laporta

Već u prvom minutu je De Šiljo srušio Hamšika i dobio crveni karton, Napoli ne uspeva ipak da iskoristi penal, Lopez je odbranio šut Iguainu.

Iako brojčano jači, Napoli je teško dolazio do gola gostiju, probali su Hamšik i Insinje, na drugoj strani je domaćima pretio Bonaventura.

Ipak, u poslednjih 20 minuta uragan na San Paolu. Napolitanci su poveli golom Hamšika koji je pogodio sam ugao gola Lopeza. Igrao se sedamdeseti minut, to je bio početak kraja Milana.

Par minuta kasnije je jednu lepu akciju završio Iguain, da bi rafal za sedam minuta završio Gabijadini koji je jednu odbijenu loptu sproveo u mrežu.

Na kraju 3:0, svakako previsoko u odnosu na ono što smo videli, Napoli ostaje četvrti, i dalje nisu odustali od Lige šampiona, kasne za Lacijalima četii, odnosno Romom pet bodova.

Milanu je svejedno, završiće šampionat u sredini tabele, a Pipo Inzagi broji poslednje dane na klupi.