Mihtarijan strašnim pasom povadio Junajted!

nedelja 19.02.2017.
17:52

Fudbaleri Mančester junajteda gostuju na "Ivud parku" u okviru 1/8 finala FA Kupa.

Beta/AP Photo/Dave Thompson

Nakon pola sata igre, rezultat je nerešen.

Poveo je Blekburn golom iskusnog Denija Grejema. Emnes je dobro promešao odbranu Mančestera, poslao sjajan pas ka iskusnom Grejemu, koji je bio nemilosrdan. Ovaj gol je inače, prvi gol 32-godišnjeg napadača Blekburna u FA Kupu još od januara 2013. godine.

Junajted je do tog gola igrao jako loše, prvu pravu priliku imali su tek nakon 20 minuta igre, ali su u 27. minutu ipak došli do izjednačenja.

Mihtarijan je poslao sjajan pas ka Markusu Rašfordu, spoljnim delom stopala, mladom Engleskom napadaču je ostao "lakši" deo posla. Sjurio se ka golu Roversa i lako pogodio za 1:1.

Oba gola pogledajte u nastavku, hronološkim redom.

20:24

Kako fale neki timovi u Premier Ligi, Blekburn, Lids, Fulam... :)

Luka Modric
20:05

Miki car igracina

Nikola RED_DEVIL
19:26

Lingard i Darmian prelosi, odmah bih ja to na pozajmicu/prodao!

ManUtd1993
19:10

Interesantna utakmica,bice zanimljivo i u drugom poluvremenu,tako murinjo treba da promesa karte malo,vidimo da smoling nmz da igra ni protiv ekipe koja se bori za opstanak u sdrugoj ligi,lingard slab,jang slab pozadi,darmijan decko nema pojma,treba pustiti soa,msm da ce do kraja sezone murinju biti jasno treba da se otarasi smolinga,janga,darmijana,blinda,svajnija,mate...

Paklena pomorandza
19:05

Sve dok igra ono drvo drvosano Lingart da da bog nikad nista ne osvoje!!!!

MANUTD
19:17

Sad lepo opet pogledas akciju kod pogotka Junajteda i Lingardovo kretanje. Ako malo bolje obratis paznju shvatices da je odvukao coveka( stopera koji bi po pravilo trebao pokrivati Rasforda) na krilo i ukinuo opciju ofsajda za Rasforda. Takodje, pogledaj i akciju kod drugog gola protiv Sent Etjena gde Lingard trci na stopera koji cuva Rasforda i tako ga navlaci na sebe oslobadjajuci prostor Rasfordu, koji u nastavku akcije ima dovoljno prostora da se okrene ka golu, krene u prodor i namesti pogodak Zlatanu. Murinjo iskoristava njegovu brzinu kako bi pomagao ostalim ofanzivnim igracima, stvarno je steta sto mnogi ne vide to.