Mihin Torino se vratio posle 2:0 i osvojio veliki bod! Beloti melje!

ponedeljak 27.02.2017.
22:41

Kakav povrata ekipe Siniša Mihajlovića.

EPA/ALESSANDRO DI MARCO

Fudbaleri Fiorentine remizirali su na svom stadionu sa ekipom Torina rezultatom 2:2 (2:0) u 26. kolu Serije A.

Heroj Torina bio je napadač Andrea Beloti, iako je promašio penal, postigao je dva pogotka i sada je prvi strelac lige sa 19 pogodaka.

Fiorentina je pitanje pobednika mogla da reši još u prvom poluvremenu, pošto su pogotke postigli Saponara u osmom i Kalinić u 38. minutu i tim rezultatom otišlo se na odmor.

Ipak, u drugom poluvremenu, Torino je zaigrao mnogo bolje i u potpunosti se vratio u meč.

Andrea Beloti je u 62. promašio penal, ali je tri minuta kasnije pogodio za 2:1.

Potom je u igru ušao i Adem Ljajić, dok je na drugoj strani u poslednjih 15 minuta šansu dobio Nenad Tomović.

Kada se činilo da će Fiorentina osvojiti sva tri boda, sjajni Beloti je drugim pogotkom doneo veliki bod ''bikovima''.

U 85. minutu iskoristio je asistenciju Baselija i postavio konačnih 2:2.

Fiorentina i Torino su ostali na svojim pozicijama, osam i devet sa 41, odnosno 36 bodova, i teško da će moći da se domognu Lige Evrope, pošto petoplasirani Lacio ima 50.