Mihajlović stigao do finala kupa!

utorak 01.03.2016.
22:52

Kao što se i očekivalo, Milan se plasirao u finale italijanskog kupa pošto su danas pobedili Alesandriju sa 5:0.

Beta/AP Photo/Antonio Calanni

Ukupnim rezultatom 6:0 protiv Alesandrije ekipa Siniše Mihajlovića plasirala se u finale italijanskog kupa.

U prvom meču protiv slabijeg rivala bilo je 1:0 u gostima, da bi danas na San Siru Milan slavio sa visokih 5:0.

Menez je postigao gol nakon skoro godinu dana. Na asistenciju Honde doveo je Milan u prednost u 20. minutu, Romanjoli je samo 4 minuta kasnije povećao prednost, da bi ponovo Menez na asistenciju Polija doveo Milan do prednosti od 3:0 čime je osigurao plasman u finale.

Do kraja utakmice Romanjoli postiže svoj drugi gol za 4:0, a u 89. novi gol u mrežu Alesandrije, a strelac je bio Mario Baloteli.

U finalu će ekipa Siniše Mihajlovića najverovatnije igrati sa Juventusom koji je pobedio Inter u prvom meču sa 3:0. Ipak, preostaje drugi meč koji se igra na stadionu Intera, tako da je sve moguće.