Miha se isprsio pred Interom, Hart ga sprečio da pobedi!

Autor: Vladimir Stojanović
subota 18.03.2017.
19:53

Torino se povijao u finišu, na kraju zaustavio Inter, da nije bilo engleskog golmana "Bikovi" su mogli i do kompletnog plena. Inter sada daleko od trećeg mesta...

EPA/ALESSANDRO DI MARCO

Sjajna utakmica na "Olimpiku" u Torinu.

Isprsio se Siniša Mihajlović sa svojim "Bikovima" protiv odličnog Intera, gledali smo veoma zanimljiv meč, prepun preokreta.

Sevalo je na sve strane, Galjardini je imao priliku za goste, a Kondogbija posle nešto manje od pola sata uspeo da salvada nesigurnog Harta.

Ali, samo šest minuta kasnije, Baseli je izjednačio posle kornera, domaćin se nije dao.

U nastavku još bolji fudbal, Lukić je posle akcije Ljajića mogao sa savlada Handanovića, a lepu šansu je propustio i Molinaro.

Kondogbija

Torino je ipak poveo, Akva je posle sat vremena i asistencije Iturbea doveo domaće do prednosti. Radost je trajala kratko, Inter se odmah vratio u utakmicu, centaršut Ansaldija, ponovo je Hart leteo u prazno Kandreva je tu da poravna na 2:2.

Posle toga je Inter navaljivao, jasno, želeli su pobedu, Torino se i umorio, Pioli je probao sa Ederom i Brozovićem.

Ipak, šansu je imao Beloti da donese "Bikovima" pobedu, ali su i Perišić i Eder upropastili prilike u poslednjih desetak minuta.  Hrvat je imao dve dobre prilike, ali nije doneo dragocene bodove timu.

Na kraju, najpravednije, Mihajlović je zaustavio Inter koji neće biti zadovoljan bodom, Liga šampiona je sada daleko.

U drugom meču dana, Milan od 20:45 dočekuje Đenovu, ako dobiju preskočiće Atalantu i priči gradskom rivalu na samo dva boda.