19:54

U premijernom meču kola, "Bikovi" stigli do novog trijumfa!

screenshot - Youtube

Torino se ne šali.

"Bikovi" su nastavili sjajnu seriju, svega tri minuta im je bilo dovoljno da stignu do pobede protiv Kjeva.

Golovi su postignuti u finišu prvog dela. Prvo je Jago Falke sačekao loptu na drugoj stativi i lako matirao Sorentina.

Nakon toga je Španac sjajnim udarcem pogodio mrežu veterana i tada je praktično stavljena tačka.

"Granata" je pretila preko Belotija, ali je najbolju šansu u prvom poluvremenu imao gost, Hart je uspeo da sačuva svoju mrežu, priliku je imao Kastro.

U nastavku manje uzbuđenja, Beloti i Ljajić su pokušavali da dotuku "Leteće magarce" od kojih se više očekivalo na "Olimpiku".

Ipak, Veronezi su smanjili rezultat u samom finišu, posle kornera Ingleze je najviše skočio, 2:1. Usledila je nervoza, pokušaji Kjeva da izjednači rezultat, ali nisu imali prilika za tako nešto. Pocrveneo je Kaćatore posle prekršaja nad Ljajićem i rasprave sa sudijom Ćifijem.

Na kraju 2:1, veoma važna pobeda, tri boda za Torino koji je sada šesti, preskočili su Napoli koji sutra dočekuje Sasuolo.

U drugom meču dana, Milan gostuje u Empoliju, ostali mečevi na programu su u nedelju i ponedeljak.