ponedeljak 13.02.2017.
19:09

Ne da se Belgijanac, uvek ima spremne odgovore kritičarima.

Beta/AP Photo/Alastair Grant

Jedan navijač Vest Hema je "pecnuo" naadača Čelsija da Simone Zaza još uvek ima više odigranih minuta od njega u Premijer ligi ove sezone.

Međutim, usledila je domišljata replika.

"I još uvek sam dao više golova od njega" odovorio je Batšuaji, poslao poljupce i poželeo laku noć.

Reprezentativac Belgije je proveo samo 94 minuta na terenu ove sezone u Premijer ligi. Postigao je jedan gol i to na gostovanju u Votfordu u drugom kolu, kada je ušavši sa klupe poravnao na 1:1 desetak minut pre kraja. Nekoliko minuta kasnije Dijego Košta je preokrenuo rezultat u korist 'Plavaca' i doneo im tri boda.

Zaza je na polusezoni napustio Vest Hem, za koji je nastupao kao pozajmljen igrač Juventusa, i otišao u Valensiju u istom svojstvu.