petak 30.12.2016.
21:20

Njukasl je dočekao ekipu Notingem Foresta u 24. kolu Čempionšipa.

Screenshot, Youtube

"Svrake" su ugostile dvostrukog prvaka Evrope na "Sent Džejms Parku", poveli su u ranoj fazi utakmice preko bivšeg igrača Bornmauta.

Škotski reprezentativac Met Riči je izveo jedan slobodan udarac sa preko 25 metara udaljenosti od Vladimira Stojkovića, koji je i ovaj put među stativama Notingema, lopta je zakačila nekog u živom zidu i prevarila srpskog čuvara mreže.

Gosti su se ipak rezultatski vratili u meč, kako je Dumitru 25 minuta kasnije pogodio za 1:1.

U nastavku pogledajte na koji način je Riči savladao srpskog reprezentativnog golmana.