Mesijeva "suknjica" za golmana

Autor: Boban Filipović
sreda 15.06.2016.
15:35

Iako se već čula sudijska pištaljka zbog ofsajda, najbolji igrač na planeti nije mogao da odoli da ne ćušne loptu kroz ruke i noge bolivijskog čuvara mreže Lampea.

beta
beta

Ova situacija se zbila u drugom poluvremenu utakmice trećeg kola grupne faze Kopa Amerika pri rezultatu 3:0 za 'Gaučose', koji se nije ni menjao do kraja.

Leo Mesi ni na trećoj utakici na ovogodišnjoj Kopi nije bio starter, mada je protiv Bolivije imao najveću minutažu jer ga je Tata Martino uveo u igru na poluvremenu.

Osim što je zbog 'suknjice' izmamio uzdahe sa tribina, Mesi je stigao i da se "pokači" sa 'desetkom' Bolivijaca Hasamanijem Kamposom, čovekom koji je dao jedan od najlepših golova tokom grupne faze takmičeja. Razlog je Kamposov nepotrebno oštar start.