Mesi za pet minuta poništio Kazemira, "El Klasiko" gotov za Bejla!

nedelja 23.04.2017.
21:33

Real je poveo u 28. minutu preko brazilskog veziste, ali su gosti ubrzo izjednačili.

Beta/AP Photo/Francisco Seco

Real je imao inicijativu, Benzema i Ronaldo su bili u šansama, ali su traljavo šutirali kad god im se ukazala šansa.

Ipak, igrao se 28. minut, lopta je stigla do Ramosa koji je bio duboko u šesnaestercu Barselone, možda čak i u ofsajd poziciji, on pogađa stativu, lopta se odbija do usamljenog Kazemira, koji uspeva da je ugura u mrežu Ter Štegena za 1:0.

Nisu se igrači i navijači Reala pošteno ni poradovali, samo pet minuta kasnije, Rakitić pronalazi Mesija, ovaj odlično kontroliše loptu, namešta se na udarac pored odbrane Reala i smešta loptu iza leđa nemoćnog Kejlora Navasa.

Muk na tribinama "Bernabea", 1:1.

Oba gola pogledajte u nastavku.

Samo par minuta kasnije dobru šansu imao je Luka Modrić, odlično je šutirao sa oko 20ak metara od gola i to levom nogom, ali je Ter Štegen bio oprezan te je sačuvao svoju mrežu.

Ubrzo nakon toga, na povredu se požalio Geretn Bejl, a odmah je bilo jasno da Velšanin neće moći da nastavi utakmicu.

Zidan je umesto bivšeg igrača Totenhema uveo Marka Asensija, iako je bilo očekivano da na teren pošalje Iska.