Mesi promašio penal pa ubacio u petu

Autor: Boban Filipović
subota 12.03.2016.
16:57

Leo Mesi još jednom nije bio precizan sa bele tačke, ali je ubrzo iskupio sa dve asistencije i golom.

BETA/AP Photo/Manu Fernandez

Barselona je već posle prvih 45 minuta igre overila 'poker' protiv Hetafea na 'Nou Kampu', nova pobeda je u džepu, pitanje je samo koji je biti konačan iskod ove utakmice 29. kola Primere.

Katalonci su poveli autogolom Rodrigeza već nakon osam minuta igre, tri minuta kasnije Leo Mesi je propustio priliku da duplira prednost sa 'kreča', ali čudesni Argentinac nije klonuo duhom zbog promašenog penala, inače 8. Barsinog ove sezone, što je rekord španske lige.

Do poluvremena je Mesi asistirao Muniru El Hadadidju da zatresu mrežu gostiju iz Madrida, a pet minta pred odlazak na odmor je upisao u strelce prelepim golom.

U prilogu pogledajte sve golove iz prvog poluvremena.

25 Komentara

Gaucho10
Saturday, 12.03.2016
23:52

Ranije su govorili 'Mesi je dobar jer mu asistiraju Xavi i Inijesta'.nGovorili su 'Mesi daje samo zicere'.nSad je Mesi, Xavi i Inijesta zajedno, on je play, napadac, asistent, golgeter, on je sve na terenu!nNajbolji je Leo!

Lionel 10 BARCELONA
19:19

Vanzemaljci nemaju protivnike unistavaju madridiste

ACM<3
19:11

Jedan se ljuti na saigrace kada oni postignu gol,a drugi asistira iako je u poziciji da 1 na 1 da postigne gol...Jedna od mnogih razlika

dafasfasfasf
20:44

Taj drugi ima vise golova i asistencije od tog prvog.

barça mes que un clu
Sunday, 13.03.2016
02:04

Golova da, ali ne jos dugo. A asistencija nema vise, i kao prvo ne mogu se uporediti njihove asistencije.

Johan Krojf
01:19
Johan Krojf
01:19

Asistencija nema a golova ima ali samo zato sto igra dvije i po godine duze a ako se gleda prosjek odigranih utakmica i datih golova onda je i tu slabiji, o trofejima da ne pricam, Messi je igrac decenije, otvori jos koji nalog, PET ZL

ppera1
18:54

Neka on igra ovako, neka napakuje 3-4 gola, pa neka promašuje penale koliko voli... :D

O\'Sullivan147
18:54

Veliki je grijeh stavljati Ronalda i Mesija u isti kos...

S-I-M-K-E_
19:10

Samo zato sto daje Ronaldo mnogo golova stavljaju ga u isti kos sa Messijem sto je totalan aspurd...On je vrhunski golgeter,ali jednostavno nema moc da plese po terenu kao Messi,to znaju i navijaci Reala.

Noname123
19:30

Veliki je greh citati tvoje komentare.

S-I-M-K-E_
18:50

Ja uzivam najvise u njegovim driblinzima,prodorima i asistencijama.:)

Lecter
18:47

Genije! Sto se mene tice neka promasi 50 penala u jednu sezonu samo da nastavi da igra ovako i da stizu trofeji.

19:10

U cemu to treba da ga stigne ?? U vikanju na saigrace ??

mIadenq
18:24

Haha, ide covjek ko Dusko Dugousko sam igra sve pozicije:D, a ovaj Munir samo ovako i moze postici pogodak da ga neko napuca u glavu na 3 metra od gola:D

StormyLBZ
18:06

A bogami ga je zabibio posteno

fiSTE
18:01

Jedini bitan penal koji je promasio bio je onaj protiv Celsija, dok lagano daju po 3,4 gola ne moraju ni da pogadjaju penale.