Mejer srušio Hamburg

subota 28.02.2015.
21:41

Aleksander Mejer junak je današnje utakmice između Frankfurta i Hamburga, sa dva pogotka je rešio meč.

Beta/AP Photo/Martin Meissner

Frankfurt je danas slavio protiv Hamburga u utakmici 23. kola Bundeslige, pa se Hamburg nakon ovog poraza nalazi na samo bod ispred zone ispadanja.

Pomenuti Aleksander Mejer je doveo svoju ekipu u vođstvo nakon penala već u 12. minutu, i taman kada su domaći fudbaleri za koje danas nije igrao Slobodan Medojević stigao je hladan tuš.

Sjajna je to akcija bila, Miler je odlično uposlio Štibera koji rutinski šalje loptu iza leđa golmana, 1:1.

Ipak, u 54. minutu Mejer fenomenalnim udarcem sa 20-ak metara postiže konačan rezultat i donosi tri boda ekipi Ajntrahta iz Frankfurta.

Mejer je do kraja meča mogao da postigne i het-trik, ali nijeiskoristio dosuđeni penal u poslednjim trenucima meča.