Mažić u centru pažnje na "Alijanc Areni!

sreda 15.02.2017.
21:32

Srpski arbitar procenio je da je Levandovski skrivio jedanaesterac u duelu sa Kosilenim, a potom je propustio da na isti način "kazni" i goste iz Londona.

Epa/Peter Powell

Fantastičan meč za sada na "Alijanc Areni"!

Bajern je poveo golom Arjena Robena u 11. minutu, taj pogodak pogledajte OVDE, a gosti su ipak došli do poravnanja 20ak minuta kasnije.

Levandovski je oborio Kosielnog nakon jednog kornera za "Tobdžije", tačnije šutnuo ga je u nogu pri pokušaju da izbije loptu iz svog kaznenog prostora, Milorad Mažić je pokazao na belu tačku.
Aleksis Sančez je preuzeo odgovornost, izašao je na megdan Nojeru, promašio, ali je došao do odbijene lopte i uspeo da je pored trojice igrača Bajerna smesti u mrežu domaćina.

Samo par minuta kasnije, ponovo je glavnu ulogu imao srpski arbitar, Alaba je centrirao sa leve strane, Austrijanac je pogodio Beljerina koji je bio u kaznenom prostoru Arsenala, lopta se odbila u korner.

Fudbaleri Bajerna su odmah protestvovali, Alaba je bio uveren da je pogodio Španca u ruku, ali je Mažić ostao pri svojoj odluci. Ispostavilo se da nije bio u pravu, kako se na usporenom snimku vidi da je lopta zaista pogodila desnog beka "Tobdžija" u ruku, koja definitivno nije bila uz telo.

Nakon prvih 45 minuta, brojni navijači oba kluba sa svih strana sveta su se oglasili preko društene mreže "Tviter", a pogledajte šta su imali da kažu o dosadašnjem nastupu srpskog arbitra u Minhenu.

27 Komentara

neme
Thursday, 16.02.2017
13:36

Toletov poltron ubacen da deli nepravdu,izmisljotina od sudije ,sa sve svojom ekipom jednakih nesposobnjakovica,ovo mu bavarci nece zaboraviti-a ekipa na RTS-u takode poslusnici,licemeri pozvani po kljucu samo sto nisu trazili orden za onu kradu- kakvih kod nas ima ljiga to nema nigde.

Stari
02:11

Bez greške, ruka u najprirodnijem položaju, čista napucana lopta, Kardif je njegov i svaka ti čast Srbine!!!

Povratak kralja
00:31

Ponoviću, Mažić je loš sudija jer nema isti kriterijum ni u toku jedne utakmice, a da ne pričam da što mu je danas penal za 3 dana ne bude jer mu se kriterijum menja od utakmice do utakmicu ili od protivnika do protivnika i takve sudije se ne mogu nazvati delioca pravde nezavisno od toga da li je s nanerom ili ne. Osim toga spada u grupu sudija koji nemaju osećaj za igru i favorizuje dekadentni fudbal, a izgleda da su takvi miljenici Koline koji je propagiran kao najbolji na svetu, a ustvari po tom osećaju za igru nikad nije mogao da priđe engleskim sudijama iz tog vremena. Srpske sudije skoro sve do jednog liče jedan na drugog ali nažalost u negativnom kontekstu. Pre Bačka zaslužuje da igra LŠ nego što ijedan srpski sudija zaslužuje da sudi istu.

Crveno boja ljubavi
02:02

Nije on toliko los sudija koliko nema srece na vaznijim mecevima koje sudi. Gledam neke sudije,odsude 10 meceva forsiraju ekipe ferplej,Mazic kada sudi 60+ faulova,3 igranja rukom,pa ofsajd nije ofsajd,valja od 100 odluka svaku biti u pravu

Stari
02:07

To može da kaže neko ko ga mrzi i ko nema pojma o pravilima, ali možeš se kladiti da će suditi u Kardifu!!!

00:19

Ponoviću, Mažić je loš sudija jer nema isti kriterijum ni u toku jrd

Phenomenal
Wednesday, 15.02.2017
22:53

Katastrofa svirati penal za ono realno, sudio to srbin, englez il nzm ko...

Maestro-Sic-Chelsea
23:58

Sklonjena lopta i napuca ga u nogu cist penal

amigo999
10:01

Ok za Arsenalov penal, ali nije svirao cist penal za Bajern.Ali 5:1 pa nije odlucujuce sto nije svirao penal za Bajern...Svi grese...

Phenomenal
02:52

Covek je ispucao loptu, mogao je samo da svira opasnu igru u korist Bayerna jer je ovaj isao otvorenim djonom na njegovo stopalo.