Materaci za minut do dva žuta, Đorđić sledio trenera!

Italijanski i srpski internacionalaci Marko Materaci i Bojan Đorđić "zapalili" su atmosferu u revanš susretu polufinala indijskog plej-ofa pošto su u produžetku zaradili crvene kartone i tako kumovali eliminaciji svog tima.

Beta/AP Photo /Manish Swarup

Angažovanjem vremešnih fudbalera koji su u prošlosti napravili sjajne karijere indijski klubovi su želeli da skrenu pažnju na sebe što im je pošlo za rukom.

Današnji revanš susret polufinala tamošnjeg plej-ofa između Čenajina i Kerale obilovao je uzbuđenjima, golovima i crvenim kartonima.

Domaćin je nakon poraza od 3:0 u prvom susretu priredio čudo i nadokandio zaostatak izborivši se tako za produžetak.

Pri rezultatu 3:0 za Čenajin usledio je neverovatan potez Marka Materacija, trenera i fudbalera domaćih, koji je za samo minut igre dobio dva žuta kartona a zatim i crveni!

Gosti su stigli do gola u 117. minutu čime su obezbedili plasman u finale plej-ofa a do kraja utakmice "pocrveneo" je i Bojan Đorđić.

Bivši fudbaler Crvene zvezde sledio je primer svog trenera pa je minut pre kraja zaradio isključenje.