Marsej ispustio bodove kod kuće

nedelja 20.08.2017.
19:04

Fudbaleri Olimpik Marseje uspeli su da osvoje samo bod na svom terenu protiv Anžea.

Beta/AP Photo/Riccardo De Luca

Četa Rudija Garsije ne može biti zadovoljna ishodom utakmice trećeg kola Lige 1 na svom "Velodromu".

Marsej je odigrao 1:1 (1:0) sa ekipom Anžea, te su nakon dva uvodna trijumfa upisali remi.

Poveli su golom bivšeg igrača Liona i Totenhema Klintona N'Žijea u 17. minutu susreta. To je bio treći gol brzonogog fudbalera ove sezone.

Veliki peh doživeo je strelac prvog pogotka samo 20 minuta kasnije kada se povredio, te je morao da napusti teren, a umesto njega je u igru ušao Valer Žermen.

Ipak, nakon 25 minuta igre u drugom poluvremenu, gosti dolaze do izjednačenja, strelacje bio je Ekambi.

Uveo je Garsija potom i Remija Kabelu, ali ništa nije urodilo plodom, a onda je u četvrtom minutu nadoknade direktan crveni karton dobio Lukas Okampos.

Nešto ranije danas, Lil je poražen kod kuće od Kaena sa 0:2 (0:1), u strelce su se upisali Da Silva i Santini.

Večeras je na programu i poslednji susret trećeg kola između Pari sen Žermena i Tuluza (21h), a u nastavku pogledajte stanje na tabeli francuske Lige 1.