Mane i Long demolirali Vilu, majstorija Đuričića

subota 16.05.2015.
15:40

Fenomenalna parija fudbalera Sautemptona u današnjem meču sa Aston Vilom, na kraju je bilo čak 6:1 u korist domaćih.

Beta/AP Photo/Scott Heppell

Sautemptonu je bila potreba pobeda da bi i dalje bili u konkurenciji za plasman u Ligu Evrope, dok je Vili trebala pobeda kako bi obezbedili učešće i naredne godine u Premijer ligi.

Rezultat - više nego ubedljiva pobeda Sautemptona koja će se pamtiti najviše po neverovatnom dostignuću Sadija Manea, veznog igrača ove ekipe koji je postigao najbrži het-trik u istoriji Premijer lige.