Malaga nastavila seriju pobeda, Sosijedad na rubu zone ispadanja!

Autor: Janko Glavonjić
subota 01.11.2014.
23:54

Malaga je zabeležila i treću pobedu u nizu. Ovoga puta, "žrtva" je bio Real Sosijedad, Malaga je slavila u San Sebastijanu rezultatom 0:1.

Beta/AP Photo/dpa,Matthias Balk

Malaga je zabeležila treću pobedu u nizu, koju im je doneo Huanmi. Ipak, u prvom poluvremenu je domaćin bio bolji i propustio je najbolju priliku na meču.

Igrao se 34. minut, domaći su izveli korner. Najviši u skoku bio je Zurutuza, njegov udarac glavom je dobro zatresao prečku, ali promene rezultata nije bilo.

U meču koji je bio ispresecan mnogim faulovima i lakšim povredama igrača, gosti su preuzimali terensku inicijativu.

Malaga je tu inicijativu krunisala golom Huanmija u 72. minutu.

Više od pola posla uradio je Nordin Amrabat koji mu je poslao sjajnu loptu i isturenom igraču Malage nije bilo teško da savlada domaćeg golmana.