Maksimović ponovo pogodio!

nedelja 15.03.2015.
17:57

Omladinski reprezentativac Srbije Nemanja Maksimović postigao je svoj drugi gol u trećem takmičarskom meču koji je odigrao za kazahstansku Astanu.

fca.kz
fca.kz

Ako je suditi na osnovu prve tri utakmice koje je odigrao za šampiona Kazahstana, Nemanju Maksimovića očekuje sjajna sezona u Astani.

Momak koji je sa omladinskom reprezentacijom Srbije osvojio Evropsko prvenstvo u Litvaniji debitovao je za Astanu u prvom kolu kazahstanske Premijer lige a već na drugom meču uspeo je da postigne prvenac.

Šampion Kazahstana ugostio je u nedelju Šahtjor Karagandi u okviru 3. kola Premijer lige a Nemanja Maksimović je bio strelac vodećeg gola u trijumfu svoje ekipe rezultatom 2:1 (1:1). Ovoga puta Maksimović je pogodio glavom nakon kornera.

Srpski internacionalac ponovo je na terenu proveo svih 90 minuta što ukazuje na to da ga stručni štab Astane doživljava kao jako važnu kariku u ekipi a golovi i dobre partije na otvaranju sezone potvrđuju ispravnost tog stava.

Drugi pogodak Nemanje Maksimovića u dresu Astane pogledajte u priloženom snimku od trećeg minuta i dvadesete sekunde.