Magija Benzeme, Isko vratio Real u život!

sreda 10.05.2017.
21:36

Fudbaleri madridskog Reala našli su se u problemu nakon 15 minuta utakmice na "Kalderonu", ali su se zahvaljući Isku vratili na pravi put.

Beta/AP Photo/Alvaro Barrientos

Atletiko je nakon 12 minuta igre poveo sa 1:0, strelac je bio Saul Njigez nakon kornera Kokea.

Odlično je skočio na prvoj stativi i zakucao loptu iza leđa Kejlora Navasa.

Nije prošlo ni pet minuta, Fernando Tores je pao u kaznenom prostoru "Los Blankosa", sudija je pokazao na belu tačku.

Odgovornost je preuzeo Grizman, Francuz je savladao Navasa i vratio nadu "Jorgandžijama".

Ta dva pogotka pogledajte OVDE.

Igrao se 42. minut, kada je Benzema odlično prošao po levoj strani. Dobio je loptu iz auta, navukao tri igrača Atletika na sebe, a onda ih svu trojicu serijom finti izbacio, progirao Krosa, Nemac je odmah raspalio po lopti, ali je Oblak sjajno intervenisao.

Ipak, na loptu natrčava Isko, koji sa svega metar od gola gura loptu u mrežu Atletika za 2:1.

Real je tako napravio veliki korak ka finalu, vode sa 4:2 u dvomeču, a imaju i prednost gola u gostima, te Atletiko sada mora da postigne tri gola i pritom sačuva mrežu, kako bi se plasirao u finale.

Pogodak Iska sa kraja prvog dela igre pogledajte u nastavku.

33 Komentara

Go Hard or Go Home
Wednesday, 10.05.2017
21:48

Jos 10 penala protiv Reala! Ali ne pomaze, Real je ekipa protiv koje su svirana najviše penala ove godine u ligi sampiona.

Lecter
22:20

Zato dominirate golovima iz ofsajda u nekim proslim utakmicama.Inace ovo je bio cist penal Tores je na iskustvo iznudio.

Thursday, 11.05.2017
21:53

Jedan gol iz ofsajda po sajtu uefe, nije ni bio penal.

Loord Bobinjoo!
17:39

A vi sudijama i poklonjenim penalima koliko je protiv Barse svirano?

21:47

ovaj benzema veze nema (: nije mi jasno zasto navijaci reala uvijek pisu da je los i da zele da ode.. momak igra sjajno ulogu koja mu je data. to njegovo izvlacenje na krilo je jedna od stvari koja je najbitnija za igru reala. otvara prostor za ubacivanje igraca iz drugog plana a odvlaci cuvare sa sobom. kad lijevo udvoji sa marselom lako se napravi visak. to sto ne daje previse golova nije njegova krivica. zna se ko u realu smije i mora da daje golove (:

Emperador(2018)
21:47

Sto rece simke koliko oni imaju srece....

Arsenal4ever
21:46

Sta uradi benzema ja gledam i ne vjerujem....

Breaking Bad
21:44

Kako je ovaj Koke odvratan igrač, fujj!

Luis Suarez1
21:43

Pa ga vi posle pljujte, bolji je od Ronalda i to sam uvek govorio.

23:02

Od Suareza bolji za klasu, kao i Ronaldo od svakog igraca Barse pa na kvadrat, gledajte majstore kako igraju finale ;)

World is.... REAL
21:41

Cakir treba da sudi i finale. Kakav sudija, pa taj ne zna gde bije.

Al-Ahli najtrofejniji na svetu
21:41

Real ocajno usao u utakmicu i ovo vise ne sme da se ponovi pred vazne utakmice koje slede...benzemina magija jeste ovo su njegove situacije...

Vlada Canada
21:40

Ubi nas Savic cele ove godine ...i on i Godin ocajni !!!

ViniciusJR
13:08

Savic cijele sezone je imao 4 losa meca, od toga su ova 2 protiv Reala. Ima odlicnu sezonu. Sinoc, za gol, krivite njega, ok, izigrao ga je Benzo...ali glavni krivci cu vam Godin i Himenez, sta su oni radili u onom momentu, zbog cega su dosli do Benza, nije bilo potrebe... Himenez cak iza ledja Benzu,gleda ga...totalno neinteligentno.

Аки014
21:40

Само подцењујте Бензему ;)

Leonida
21:42

Panj, nije ovo magija Benzeme nego greska Savica sto nije gurnuo malo Benzemu na dva igraca Atletika koja su ga cekala.

MIlan Simic
22:51

Jeste greska odbrane ali moras odati priznanje Benzemi na kontroli lopte na malom prostoru...

Misosesic
21:39

Forma je prolazna ali je klasa vecna.Zbog ovakvih stvari on ce ostati napadac Reala i sledece sezone.

MSSZRMK
00:00

Mbape treba biti prvi napadac.

Top komentator :-)
21:37

Dajte jos penala protiv reala. KARIME SILO MADRISTKA!!!!!!!

Don Andres
21:44

ko vam je kriv kad imate glupe igrace koji ne znaju loptu bez faula da uzmu (:

23:05

u finalu su, ne znam zašto ti uopšte komentarišeš ove vesti koje se tiču Reala i LŠ, vaše ste završili odavno, smešno koliko kompleksa