22:40

Kakva predstava sprskog fudbalera u dresu Torina.

torinofc.it
torinofc.it

Fudbaleri Torina pobedili su u gostima ekipu Palerma rezultatom 4:1 (3:1) posle velikog preokreta u osmom kolu Serije A.

Apsolutni heroj u pobedi ekipe Siniše Mihajlovića bio je Adem Ljajić koji je u razmaku od 15 minuta preokrenuo rezultat sa dva gola. Njegove pogotke pogledajte OVDE. Inače, ovo su prvi pogoci Adema Ljajića u ovoj sezoni u dresu Torina.

Palermo je u vođstvo došao posle samo pet minuta igre, ali je ubrzo na scenu stupio Ljajić. On je najpre je u 25. minutu maestralno iskoristio pas Falkea i zakucao loptu pod prečku sa ivice šesnesterca za 1:1.

U 40. minutu, Ljajić je na drugoj stativi privhatio centaršut Zapakoste i sa druge stative prelepo plasirao loptu u drugi ugao. U finišu prvog poluvremena, Benasi je povisio na 1:3, da bi posle pet minuta nastavka Baseli postavio konačan rezultat.

Na tribinama se nalazi i selektor reprezentacije Srbije Slavoljub Muslin koji definitivno razmišlja da vrati Ljajića u nacionalni tim.

Ljajić nije mogao da izabere bolji trenutak i način da mu se nametne i natera selektora da dobije novi poziv.

Podsetimo, Muslin već neko vreme razmišlja da vrati Ljajića u tim, a više o tome čitajte OVDE.

Tim Siniše Mihajlovića je nastavio sa sjajnim partijama, ovo je četvrta pobeda u osam kola i Torino sada sa 14 bodova zauzima četvrto mesto na tabeli, dok je Palermo 18. sa samo šest bodova.