Luka nije ovo hteo, ali pogledajte golčinu!

subota 29.08.2015.
21:51

Bivši fudbaler Crvene zvezde Luka Milivojević postigao je jedan od najlepših pogodaka na evropskim terenima ove subote. Pogledajte nehotičnu majstoriju veziste Olimpijakosa.

Beta/AP Photo/Yorgos Karahalis

Aktuelni šampion Grčke upisao je drugu vezanu pobedu na startu nove sezone mnogo teže nego što se očekivalo. Olimpijakos je kao gost savladao Levadijakos sa 2:0 (0:0) a odluka o pobedniku pala je u poslednjim trenucima susreta.

Gosti iz Pireja nikako nisu mogli do gola o čemu svedoči podatak da su u 81. i 85. minutu promašili dva jedanaesterca.

Fudbaleri Levadijakosa već su počeli da trljaju dlanove a onda je na scenu stupio srpski internacionalac Luka Milivojević koji je prvi gol u novoj sezoni postigao u velikom stilu minut pre kraja regularnog toka susreta.

Boreći se za loptu na nekih 25 metara od protivničkog gola Srbin je zahvatio loptu risom stopala i postigao evrogol za vođstvo Olimpijakosa od 1:0.

Tim golom Luka Milivojević je praktično obezbedio trijumf šampionu Grčke a Fortunis je u prvom minutu nadoknade samo potvrdio pobedu.

Фантастичан погодак Луке Миливојевића у победи Олимпијакоса над Левадијакосом!

Posted by Јелен Супер Лига on субота 29. август 2015.